Všechno špatně – Bethesda s Fallout 76 ukazuje neschopnost, nechápavost a totální nezájem Tisk E-mail
Napsal Jan "DD" Stach   
Sobota, 02 únor 2019
Přejít na obsah
Všechno špatně – Bethesda s Fallout 76 ukazuje neschopnost, nechápavost a totální nezájem
Fallout 76 je neopravitelný a Bethesda jej kazí dál
Závěr

 

 

 

  • Závěr

Původně jsem dal hře hodnocení 35% a označil jej jako prozatímní. Doufal jsem, že následující měsíce updatování hry tvůrci opraví chyby, přidají na zábavnosti a obsahu a vyřeší klíčové problémy. Bohužel na každý krok vpřed a každý jeden posun k lepšímu, připadá 5 kroků zpátky a arogantní výsměch směrem k hráčům. Na rovinu tedy po 200 hodinách hraní a prakticky dohrání hry říkám: FALLOUT 76 funguje stejně špatně jako při vydání, navíc je dnes méně zábavný, více náročný na čas (věci trvají záměrně déle) méně odměňující, a tak ještě více vynikají problémy a designové vady, které hra od začátku má. Lituji těch 200 hodin hraní, mohl jsem si zahrát něco lepšího (třeba znovu SKYRIM s módy). Navrch ty hnusné mikrotransakce, kdy kromě kosmetických věcí přímo zkopírovaných z Fallout 4 nově nabízí i pay to win aspekty. V současné podobě tak musím původní hodnocení změnit na více odpovídající současnému stavu hry a tomu, kam směřuje od vydání:

Aktualizované hodnocení Fallout 76 po dohrání (200h): 5%

(ke dni 2.2.2019)

 

Hru hromadně opustila většina hráčů, kterých ale nikdy moc nebylo (nedivil bych se, kdyby starý Fallout 4 jen na STEAM měl teď mnohem více aktivních hráčů než "nový" Fallout 76). Osobně jsem přesvědčen o tom, že Bethesda další vývoj této hry už interně odpískala. Je to mrtvý propadák. Navenek bude tuhle mrtvolu držet naživu ještě chvíli, ale nic nenasvědčuje tomu, že by hra skutečně dostala nějaká vylepšení, která by ji někam výše posunula. Vyžadovalo by to skutečný vývoj, obrovské investice a výrazně nový herní engine. Zbytek hráčů Fallout 76 zmizí za pár týdnů, kdy vyjdou první velké letošní tituly. Pokud Bethesda neudělá ze hry Free-To-Play titul, tak už žádné hráče neosloví A online hra bez hráčů? Fallout 76 je prostě špatný koncept na špatné technologii, vše hnané jen hamižností a lhaním společnosti Bethesda a Todda Howarda.

Pokud se těšíte na nový STARFIELD a TES 6 či FALLOUT 5, tak raději snižte očekávání na minimum. Bethesda a lidí v ní, jako Todd Howard, by potřebovali projít obrovskou změnou a sebereflexí, a to pravděpodobně už není možné. Nemají v hlavě nic jiného než peníze a chtějí stále více. Hry pro ně už nejsou poslání a zábava, hráči pro ně nejsou partneři, ale hloupé ovce na holení. Bohužel, řada hloupých ovcí neví, že je hloupá. Osobně si myslím, že Bethesda už je ztracený případ. Kvalitní hry, kde by hra samotná a hráči byli na prvním místě, už se od ní na 99% nedočkáme.

Společnost měla několikrát možnost situaci kolem Fallout 76 slušně ukončit, vrátit hráčům všechny peníze a Fallout 76 vypnout a omluvit se za celý omyl, který představuje. Neudělala to. Místo toho jen ukazuje neschopnost vývojářů, kdy vydat update, který rozbije to málo co před tím opravili, to se nedá omluvit. Osobně si myslím, že Bethesda už nemá, co s Fallout 76 získat, zato ztratila hodně a ovlivní to negativně prodeje i budoucích her od RAGE 2 počínaje. Když se teď rozhodne, Fallout 76 vypne a smaže, a hlavně s omluvou vrátí všem peníze, může na tom už jen získat … nebo bude pokračovat v tom co dělá a pak si plně zaslouží nepřízeň, které se jí ze všech stran dostává. Je to opravdu ostuda a prostě nechápeme, proč to BETHESDA nechává zajít tahle daleko.

Tohle video vám řekne a ukáže vše, co o hře potřebujete vědět. A ne, nejen že se to od vydání moc nezlepšilo, hra je dnes ještě horší a méně zábavná … jak je tohle vůbec možné?! Hry hraji od 90tých let, v životě jsem neviděl takovou koncentraci neschopnosti, lhaní, ignorance a hamižnosti, a to dokonce od jednoho z největších a nejbohatších herních studií na světě. Bohužel, podobných případů přibývá ....

 


 

 

 

AUTOR: Jan "DD" Stach
Radši dělám věci pomaleji a pořádně, než rychle a špatně.

Starší články


 / 24
SlabéVynikající 
Komentáře
Přidat Nový
Kal_Kal [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] - Díky! 2019-02-03 23:36:44
avatar
Těsně před vydáním jsem zrušil rezervaci, nebyl čas na hru, a ani recenze tehdy nezaujala. Teď jsem za to teda opravdu rád.
GRNDL [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] - Tak sjem to dnes poprvé spusti 2019-02-04 00:17:52
avatar
Hmm, super čtení tohle :/
Jsem člověk který hrál fallout 1, fallout 2 (mnohokrát, včetně postavy s inteligencí 1), hrál tactics, užil si přechod do 3D (fakt se mi trojka líbila a i když bych radši měl 3d izometrickou tahovku, tak mě fallout 3 prostě bavil), čtyřku už jsme nehrál (nebyl čas, hrála ji jen žena), apk vegas zease jo... no a teď, myšleno dnes poprvé, 76.
Mám doma tu drahou poweramor edici, helma není marná, dětem se líbila. Jen mě sere, že přes vizor není vidět, ten plast není čirý, ale půjde vyměnit. Plátěnou tašku prý bethesda pošle... Slíbili ještě celých 500 bodů do atomic shopu jako odškodnění, ale doteď je nepřipsali

No nic, aby byl doma taky nějaký společný večerní program, tak jsem si zakoupil druhou licenci (za 350,- na nejhry nebo jak se to jmenovalo) a dneska to spustil, že jako zkusím(e) multiplayer.
Tak sjsem to spustil. Samozřejmě moje postava stála za prd, běhat po světě s mačetou a hledat ženu toho času na nějakém letišti byl celkem výkon.
První věc, co mě zarazila, byla ta, že během asi čtvrthodinového přesunu jsem potkal pár nějakých botů s hvězdou a asi 10 scorched ones. Nic víc. Wtf? Jako jadernej výbuch a tak, chápu, ale to i v té dvojce bylo víc radškorpionů a gekonů než tady ničeho. Takže svět je tedy velký, ale prázdný, škoda. No, pak jsem doběhl na nějaké letiště, kde se spustil nějaký event spočívající v tom, že tam pobíhali nějací bezmozci které snad ani neřídila AI a neměli ani skripty. Jako takhle mizernou intelgienci jsem neviděl ani nepamatuju, to jim teda nemohli dát nějaké rozumné skripty? Když si vzpomenu co bývalo před lety v první crysis, tak tohle byla tragédie. Mezitím jsem obral mrtvoly o nějaký zbraně, tak jsem si řekl super, mačeta jde pryč. No, než jsme zjistil jak přehodit zbran do ruky a dát si na ty quicksloty jiné zbraně (jako, co to kurva je, že něco najdu a napíše mi to, že jsem low level a ať si to strčím do prdele třeba, a přitom to může používat nějaký feral ghul ?!?), tak jsem zhebnul, protože se to nepauzlo Takže revolver byl off limits, stejěn tak brokovnice. Ne tak ale laserová pistole válející se na bedně. Moje srdce zajásalo, stále jsme měl v paměti Wazel Wifle, kterou jsem používal krom plazma rifle v trojce (mimochodem, kam z falloutů zmizel Bozar? Sniperka křížená s kulometem si mě kdysi získala) a říkal jsme si, laser je super. Když si vezmu jak mě před chvilkou vyprudily ty roboplechovky, tak konečně mám první slušnou zbraň. Kupodivu ani můj level nebyl nízký a mohl jsem střílet. Jenže jsme měl pocit, že to nějak nepřátelé odignorovali a víc na ně platila obyčejná pistole.
No a to mi zabralo asi dvě hodiny času a teď jdu zas dělat.

Jako že bych z toho byl nějak nadšený, to se říct nedá. Interakce s ženou fajn, ale ten večer se asi dal strávit i jinak.


P.S.
odehrál jsem si to integrované veze v 2200G a ani mi to nepřišlo, že bych nějak vizuálně trpěl...

No, dám tomu ještě šanci, aspoň omrknu svět. Snad mi mezitím nevypnou servery nebo tak něco.
AlmightyCraft [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2019-02-04 03:03:13
avatar
Za mě taky prošlé komplet a +- 200h též, a koupě nelituji, užil jsem si jí parádně a Falout 4 (2x dohráno 100% za 300h takže +- podobné) samozřejmě hra je prázdnější, ale mapu opravdu dělali s láskou, tolik pozornosti na drobnůstky jsem v tolika hrách typu open world snad neviděl.... Podle mě to měl být původně singl s plnotučným příběhem, ale někde v 1/2 někdo řekl ne uděláme PvP srajdu (s parádním co-op singlem).

Až na max 10 výpadků serveru jsem výrazné problémy neměl, lootit mě bavilo skoro jak v Diablu a zapsané příběhy a holopásky měly opravdu hloubku. (jj chtěli ušetřit na NPC "dabing/volby") .

I v současném stavu bych stále hře dal klidně 60% ze 100...

P2W mi nevadí 95% času sem to hrál jako singl a 100% času pacifist mode on "bez PvP".

Za tu cenu co je teď všude možné koupit to dá lidem minimálně 50h zábavy takže doporučuji (je kopa srajd co mám za 1500kč dohrané pod 10h.)

Navíc offline servery budou (a asi i dříve než se čekalo) a poté i mody budou dostupné free... Bohužel další 2 hry budou stále na tomto engine tak falout prostě odnesl úlohu tech demo "starfield a ES6 budou už odladěnější právě o tyto zkušenosti "snad ")
GRNDL [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2019-02-04 03:30:30
avatar
Ty NPC a dabing... já tomu úplně nerozumím, proč je vynechali. Vždyť se ty questové pásky přehrávají a pořád tam někdo žvaní ze záznamu, takže dabingu je spousta.
A nevím, jestli je levnější napsat nenadabované npc s primitivním stromem textového rozhovoru nebo nechat nadabovat každou druhou pásku několikaminutovým povídáním.
AlmightyCraft [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2019-02-04 03:39:59
avatar
Tak ono tam NPC jsou (jen nejsou lidské "lidi umřeli krom Vaultu 76"), ale není tam jediný dabing s volbou odpovědi, ale vždy jen přečtený jeden dlouhý text... Podle textů a holopásek je vidět že scénáře psal někdo kdo to umí a byly i velice zajímavé "tedy ne všechny " ale ani s roboty či mluvícím počítačem prostě člověk nemá žádnou volbu "i když je to např. umělá inteligence typu ZAX, a je pravda že při několika volbách v jednom rozhovoru to bude hned 2x tolik práce dabing/text... tím je nechci obhajovat, jak sem psal hra budí dojem že ji v 1/2 někdo najednou přesměroval (něco jako mafia 3).
Hemoglobin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2019-02-04 06:23:34

Bethseda a slovo příště odladěnější ? Ty jsi na tomhle světě novej viď? Já si tedy pamatuju jejich hry od dob Daggerfallu a co je spojuje všechny jsou bugy.
Varin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2019-02-04 12:14:32

Bethesda spojuje také vlastní komunitu hráčů, respektive jejich hry nejsou jen o bugu.
Hemoglobin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2019-02-04 12:18:14

Neee to je mi teda novinka a o čem tedy ? Víš proč je 76 fallout tkaovej průser protože nejde modovat. Kdyby šel tak si opět Bethseda leží v zlatý posteli. Bethseda asi od doby Morrowindu nevydala dobrou hru, pouze vydělává na tom, že ty hry potom hráči zmodují a potom se to dá hrát.
Varin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2019-02-04 12:20:04

A o tom to je. Další díl se může poučit a jít zase ve starých šlépějích možného modingu pro fans.
buzuluq [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2019-02-04 12:28:07
avatar
Bethesda a slovo "poučit" ?? To jde používat dohromady ? LOL ?
buzuluq [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2019-02-04 12:27:20
avatar
Jj tu komunitu, která za ně, zadarmo, musí hru dodělat mody...
Varin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2019-02-04 12:33:41

Ve výsledku máš produkt, který je podporován samotnými hráči.
Je v tom kus vyjímečnosti oproti jiným herním kouskům, které se max opatchují, ale není v tom srdce pařana
buzuluq [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2019-02-06 08:54:47
avatar
tj ale platit jim za nedodělanej bazmek cenu AAA hry nikdy nebudu... nejsem debil...
Wotan888 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2019-02-04 07:11:03
avatar
Přeji studiím "úspěchy" jako jsou tyto (Fallout 76, BF 5, Starwars BF 2, apod.) kdyby tyto hry byly úspěšné (celý aktuální koncept mikrotransakcí - pay to win, zaplať plnou pálku za 20% obsahu, zbytek "sorry" DLC only, apod.) by se jen rozrůstal. Takhle snad pochopí, že to takhle nejde (nebo pád akcíí (viz EA)) a ne všichni hráči jsou jen gumy, co to prostě koupí, skoupí všechny DLC za tisíce $$$, mají všechno ve hře (koupené [Odemknout vše by trvalo léta]) a na fórech řvou, že je to nejlepší hra světa. A každý kdo tvrdí opak je zlo a musí být vyhuben. Jediné co mě mrzí, je že przněné jsou i srdcovky jako Fallout, BF 1942, apod.
Dirtrix [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2019-02-04 07:22:59

S hodnocením se nedá než souhlasit, ale nemůžeš přece napsat "Naprosto nesnáším tu okatou lenost, se kterou tahle hra vyšla, kdy zajímavou mapu tvůrci sice naplnili zajímavými lokacemi, ale u toho skončily."
I kdybych o gramatice nevěděl vůbec nic, tak to přece vypadá divně. Dát jednou tvrdý a jednou měkký...
gumojd [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2019-02-04 07:35:56
avatar
Ja jen nepochopim, ze nekdo stravi 200 h v hre, ktere da 5% hodnoceni. To je na chocholouska. Ja odehraju rocne tak max 350 h a predstava, ze skoro pulku casu stravim hranim picoviny, tak to me hlava nebere.
Richelieu [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2019-02-04 15:02:00
avatar
Doufal ve sliby Bethesdy, že každým dalším patchem to bude lepší a lepší. Než člověk prozkoumá svět, než vypustí první atomovku, tak ho pořád něco žene kupředu, něco nového, ale pak najednou to neupadá pomalu ale strašně rychle. 200 hodin za 2 měsíce není moc pro hráče.
SonGokussj4 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2019-02-04 08:57:44

Chápu, že je Fallout 76 nejspíše špatná hra :-)

Ae také se mi při čtení vybavily (a pobavily) ty recenze na steamu:

~ Odehraných: 1239 hodin
~ Hodnocení: 15 %
~ Komentář: It's a boring game, don't recommend
Vojtaci [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2019-02-04 08:58:15

Jsem velký fanoušek série, hrál jsem prakticky všechny díly, ale Fallout 76 jsem po přečtení prvních recenzí vynechal. Nicméně stále uvažuji, že si ho později koupím a vyzkouším - za předpokladu, že cena klesne k reálně hodnotě hry - tzn. 5 - 10 dolarů a bude alespoň trochu fungovat
Jake [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2019-02-04 09:11:44
avatar
F76 sa da zohnat za 8€.
A 5% hodnotenie urcite nie. Dal by som tak 30% minimalne.
Ale to je individualna vec.

Mam odohranych asi 400 hodin a stale hram kazdy den. Jedine co ma stve ze som prisiel o 90% demage po poslednom nerfe. To ma fakt nastvalo, ale inak nemam problem.
Vojtaci [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2019-02-04 09:54:41

Vážně? A kde? Zatím jsem viděl minimálně kolem 13 éček.
Jake [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2019-02-04 11:04:40
avatar
https://www.allkeyshop.com/blog/buy-fallout-76-cd-key-compare-prices/
Vojtaci [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2019-02-04 12:29:07

díky... sice se mi nechce instalovat ten bordel (Bethesda lancher), ale za necelých devět euro se o tom dá možná i uvažovat.
Jake [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2019-02-04 13:32:30
avatar
NZ. Bol aj lacnejsi ale uz sa vypredal. Bol tusim za 7,90€. ;-) Takze lacnejsi uz asi nebude.
Par hodin zabavy ponukne aj keby si iba preskumaval svet a robil par zakladnych kvestov. Za 8€+- urcite stoji.
Ale to uz je na tebe.
Rozhodne som ale videl predavat napr. na steame vacsi odpad za vyssiu cenu. :-)
Richelieu [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2019-02-04 14:52:00
avatar
Rozhodně, zábava na měsíc nebo dva za 8 euro je ucházející. Asi takovou životnost to má a od znovu to člověk opravdu hrát nechce, protože dělá úplně to samé.
Richelieu [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] - Je to pech 2019-02-04 12:23:40
avatar
Mám 170 lvl a opravdu nevím co už dál dělat, atomovky jsem vypouštěl jednu za druhou, ale vhodná místa pro zásah jsou jen dvě, což je první blbost.
Totální nevyváženost zbraní, naprostá ubohost a zbytečnost energetických. Co se týče NERFů některých zbraní s legendárními vlastnostmi to bylo nutné, protože v PvP to nebyla přestřelka ale "one shot one kill" nebo spíše "one shot all kills". Ale jediné co se změnilo, je že PvE je teď o dost náročnějí a v PvP umřete stejně rychle, protože i power armor je spíš jen kosmetická konzerva. S klasikým brněním a příslušnýma kartama dostanete lepší obranu i s bonusy za legendární věci, což vám power armor nedá. Stavba budov je totálně podělaná, kdy vám díky bethesda bugu nedovolí si budovu přemístit a i několikahodinová piplačka je na rozebrání a stavbu znovu. Obrana vašeho příbytku je minimální a barák vám zbourají za pár vteřin a na nic se nezmůžete. To že některé věci se dají získat jen "náhodně" což to tedy znamená, že když chcete třeba jetpack tak skáčete 6 hodin ze serveru na server dokud se tam neobjeví v obchodě enclavy je do nebe volající. Mraky věcí nebyly ani schopni okopírovat z fallouta 4. Power armor má být overkill, ale tady je skoro k ničemu a jestli zavedou PvP jako standart, tak to bude stealth fallout 76, kdo nebude viděn a vystřelí vyhrál. Málo bossů, jediná scorchqueen která je jedinej boss ze které stejně padají věci co nikdo nepotřebuje je smutný. Za další nechápu tu potřebu prodávat tolik infantilních skinů v eshopu, když lidi jako já by ocenili skiny na armory a zbraně, kterých je děsně málo, ale ichtilních "županů" je tam spousta. A co je to sakra za quest zabít vendigo v kostýmu klauna ???? Pro mě je to dohraná hra, nevidím potřebu jí hrát dál, když mám všechno i něco navíc a ještě mi to Bethesda stále znepříjemňuje. Málo lidí na serverech, žádné frakce a totální nevyváženost zbraní a brnění pohřbí i to PvP. Říkal jsem si, že bude možnost hrát za supermutanta, nebo inteligentního ghoula ale prd jen odrbance z vaultu. Stavba města se taky nekoná a i ten zapadákov jménem watoga se nemůže rovnat městu ve fallout 4. Fallout 76 je ořezaný copy paste fallout 4. Dojde vám to nejvíc, když si znovu zahrajete Fallout 4.
buzuluq [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2019-02-04 12:25:32
avatar
Prostě Shithesda... mě stačilo to video srovnání propagačních keců toho jejich klauna před vydáním a pak daná realita jak to dopadlo... že to ještě někdo kupuje omg... doufám že toto studio někdy zkrachuje...
Caveman0305 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2019-02-04 13:40:25
avatar
Podle mne je(dnes už byl) Fallout 76 jen takovej projekt/průzkum.Jestli je komunita kolem světa Fallout schopna generovat zisk Zenimaxu.Zase tak drahé to nebylo..použil se určitě nějakej Datadisc z Fallout 4(mapa)..recyklace všeho ostatního z hry jako takové.Prostě pro Zenimax laciná věc.Projekt ukázal že Fallout jako ONLINE prostě fungovat nemůže(zatím).Zaplácla se díra mezi novou Arenou..bylo vyděláno na vejplaty.Prostě projekt :-) Taková firma jako Zenimax..ta funguje jako Hollywood Ten taky nedělá furt SUPER filmy.Holt živí spoustu lidí..tak se generují prostě Bčka a Cčka
Richelieu [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2019-02-04 15:54:12
avatar
Tak generovat zisky to mohlo, jen to totálně zpackali. Co mohli udělat špatně to taky udělali, teda jestli tohle je průzkum trhu tak sorry, ale i ten totálně podělali. Protože se dím zadělali na problém u dalších her, kdy bude spousta lidí vyčkávat jak až dopadnou recenze a ne, že si to člověk koupí a čeká, že se to změní k lepšímu a ono se to nelepší. Vypadá to, že je to pohřbený projekt, na kterým možná někdo z Bethesdy dělá sám o víkendech.
Exorcius [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] - mmo 2019-02-07 11:11:29
avatar
Lidí, kteří nemají rádi mmo by neměli dělat na mmo recenze.
aDDmin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2019-02-07 11:18:18
avatar
to je možný, ale fallout 76 není MMO hra ;)
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!


 

Najdete nás na Facebooku

.... a také na Twitteru

RSS

DDWorld.cz

DDWorld - Blogy a videa

DDWorld - Magazín

Problém s účtem na DDWorld?

Videa
The Outer Worlds se blíží – jaké bude nové RPG od Obsidianu?
The Outer Worlds se blíží – jaké bude nové RPG od Obsidianu?Pátek, 18 říjen 2019
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 258x
Komentářů: 0
Red Dead Redemption 2 – takhle vypadá na PC
Red Dead Redemption 2 – takhle vypadá na PCČtvrtek, 17 říjen 2019
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1334x
Komentářů: 4
Maleficent: Mistress of Evil v kinech! Slušný
Maleficent: Mistress of Evil v kinech! SlušnýČtvrtek, 17 říjen 2019
Vložil: aDDmin
Kategorie: Film
Spuštěno: 909x
Komentářů: 0
World of Tanks dostal Raytracing. Běží přes Intel a AMD!
World of Tanks dostal Raytracing. Běží přes Intel a AMD!Středa, 16 říjen 2019
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1959x
Komentářů: 16
Jungle Cruise – Disney chce další miliardový film!
Jungle Cruise – Disney chce další miliardový film!Středa, 16 říjen 2019
Vložil: aDDmin
Kategorie: Film
Spuštěno: 625x
Komentářů: 0
FORTNITE – návyková vypnuta. Ještě návykovější nová verze je tu?
FORTNITE – návyková vypnuta. Ještě návykovější nová verze je tu?Úterý, 15 říjen 2019
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 702x
Komentářů: 3