Strana 3 z 5
Po odkrytí skleněné bočnice se naskytne náhled na celé uspořádání vnitřku skříně. Rozložení skříně je tradiční. V levém dolním rohu se nachází zdroj, ten je kompletně odkrytý, do této skříně se tak budou hodit zdroje s LCD displejem nebo s RGB podsvícením a budou mít tedy šanci plně vyniknout.
V pravé dolní části se pak nachází plastová šachta pro dva 3.5“ disky. Další dva 2.5“ disky se montují přímo na plech, na kterém drží základní deska. Pozice se nacházejí nalevo od základní desky.
Pokud se podíváme na druhou stranu skříně, nenachází se zde žádní další pozice pro pevné disky. Je tu i celkem malá mezera pro kabely od zdroje, proto je nutné si s kabeláží celkem dost vyhrát a co nejvíce využít stahovací pásky, které jsou součástí balení. V plechu se také nenachází žádní gumové průchodky, kudy vedou kabely od zdroje k základní desce.
Pokud jde o vnitřní proud vzduchu, skříň v základu pracuje v přetlakovém režimu. Dovnitř vhánějí vzduch tři 120mm ventilátory a ze skříně ho odsává jenom jeden. Samozřejmě toto je výchozí rozložení dle manuálu, když skříň sestavujete, můžete si ventilátory rozmístit dle svého uvážení.
Podívejme se tedy na to, co se dá do skříně namontovat a jaká je v praxi …
|