TEST: ASUS ROG STRIX RTX 3050 8GB - nižší mainstream od NVIDIA a konkurent AMD RX 6600 Tisk E-mail
Napsal Jan "DD" Stach a redakce   
Pondělí, 30 květen 2022
Přejít na obsah
TEST: ASUS ROG STRIX RTX 3050 8GB - nižší mainstream od NVIDIA a konkurent AMD RX 6600
ASUS ROG STRIX RTX 3050 8GB - grafická karta a TESTY
Battlefield V
Cyberpunk 2077
Far Cry 6
Forza Horizon 5
Assassins Creed Valhalla
Doom Eternal
Provozní vlastnosti - spotřeba, chlazení a taktování
Celkový výkon, SAM (rBAR), Ray Tracing
Závěr a hodnocení

 

 

  • Závěr a hodnocení

RTX 3050 je typická karta nižšího mainstreamu. Jde o poměrně výrazně osekanou RTX 3060. Stejné jádro má zde jen 71% aktivních jednotek a 128-bit sběrnici místo 192-bit. Takty ale zůstaly podobné. Nepřekvapí tedy, že RTX 3050 dosahuje ve výsledku zhruba 75% výkonu RTX 3060. Potíž je, že situace která panovala více jak rok a půl v obchodech, NVIDII hodně pomohla schovat fakt, že RTX 3060 a RTX 3050 jsou mizerná nová generace. Hlavně pokud jde o upgrade a posun proti předchozí generaci mainstreamových karet. Zatímco ve vyšších segmentech se bavíme o posunech 40 až 80%, aby to vůbec stálo za řeč, u mainstreamu RTX 3000 generace NVIDIA udělala přinejlepším pouze 20% posun výkonu! A ceny jsou současně mnohem vyšší.

RTX 3060 12GB je sama o sobě hodně mizerný generační update, kdy proti předchozí RTX 2060 je pouze o 20% výkonnější a technicky neumí a nepřináší vůbec nic nového. Avšak její cena je celou dobu znatelně výše, přitom RTX 2060 6GB se stále hojně nabízí a prodává. No a to se podepsalo i na RTX 3050, která nedokáže RTX 2060 překonat. Dosahuje zhruba 90 až 93% výkonu této karty, přitom cena je dnes prakticky stejná. Samozřejmě bychom měli spíše srovnávat s „RTX 2050“, ale žádnou takovou kartu nám NVIDIA v minulé generaci nižšího mainstreamu nenabídla.

Nejblíže pozicováním na trhu je ze starší generace tedy GTX 1660 SUPER, která je zhruba o 15% slabší, ovšem opět je tu fakt, že stojí zase podobné peníze jako RTX 3050 dnes! Takže opět velmi mizerný generační upgrade. Ano, nová RTX 3050 umí Ray tracing, což je asi jediná nová věc v této sérii a generaci mainstreamu od NV proti GTX 1600 ale ne proti RTX 2000. Jenže Ray tracing u RTX 3050 je asi tak užitečný, jako plavky v zimě. Ano, dají se někdy použít, ale není to moc praktické. Ani DLSS to nezachrání, protože je „veřejným tajemstvím“, že DLSS funguje poměrně špatně na slabších kartách, jelikož samo o sobě potřebuje výpočetní výkon. Takže čím slabší karta, tím méně výkonového přínosu DLSS (platí to i u AMD a jeho FSR). Proto NV demonstruje ráda přínosy DLSS na high endových kartách a prakticky tak záměrně uvádí mnoho zákazníků v omyl, že ten přínos DLSS u RTX 3090 bude stejně významný i u RTX 3050. Nebude. Navíc uzamčené DLSS je vedle univerzálního AMD FSR prakticky zbytečné, v každém případě ani jedna z technologií neumožní na kartě s výkonem jen RTX 3050 ten Ray tracing provozovat ve hrách v nějakém rozumném měřítku dnes, natož u náročnějších her v budoucnu. A to je právě ten Ray tracing jedinou novinkou u RTX 3050 proti předchozí generaci nižšího mainstreamu NVIDIA karet jako GTX 1660 série.

  • RTX 3050 je hlavně velká marketingová lež

Problém, který s RTX 3050 mám nejen já, ale každý objektivní recenzent, je prostě fakt že NVIDIA zneužila/využila řadu recenzentů a testerů, které obelhala (nebo jim za to vědomé lhaní zaplatila), že RTX 3050 je karta za 249 dolarů (za 7 tisíc). Proto recenze na RTX 3050 jsou stále celkově docela pozitivní, ačkoliv jde objektivně o jeden z nejhorších generačních updatů a novou generaci v historii NVIDIA karet. Posun výkonu je minimální i vůči mnohem starší GTX 1660 Super, navíc RTX 3050 prostě není karta za 7 tisíc, ale reálně za 10 tisíc. A vždy byla. NV si tu nízkou cenu prostě a jednoduše vymyslela, protože na trhu už při jejím uvedením byla AMD s RX 6600 XT za 349 dolarů. A kdyby NV měla jít oficiálně proti ní s pravdivou, tedy podobnou cenovkou, recenzenti by jí to právem dali sežrat. RTX 3050 by naprosto shořela v recenzích …

A tak NVIDIA lhala. A vyplatilo se – lhaní je hlavní marketingový nástroj společnosti NVIDIA, protože bohužel funguje. Ostatně za to, že vám to takhle narovinu říkám, budu vláčen mnohými blátem, budu označován za AMD fandu a NV hattera a to prostě jen proto, že objektivně říkám, jak se věci mají. Stále většina recenzí kolem RTX 3050 je poměrně pozitivních, málokdo vydal nějakou opravu nebo doplnění hodnocení, kdy by zhodnotil RTX 3050 s ohledem na její reálné ceny, ne na doporučenou vylhanou nerealistickou doporučenou cenu NVIDIA. Proč o tom mluvím? Protože na tom prostě záleží. Jak vidíme třeba u Radeon RX 6500 XT, tuhle kartu mnozí kritizují a mnohé recenze ji shazují, někteří ji označují za špatnou, ačkoliv objektivně neexistuje lepší grafický produkt za stejnou cenu na trhu (už vůbec ne v současné generaci). Takže jak může být špatná, když lepší za ty peníze nic není? Protože mnozí nepřekousli tu cenovou realitu všeho dnes. A prostě AMD nelhalo o ceně (nedělalo marketing jako NVIDIA). Přiznalo na rovinu, co ta karta stojí, nevycházelo se tedy z nějaké vymyšlené nereálně nízké ceny jako v případě RTX 3050, což zásadně ovlivnilo vyznění recenzí a hodnocení těch produktů.

  • Takže jaká je NVIDIA RTX 3050 objektivně?

Nic moc. Funguje. To je to nejpozitivnějšího, co se dá o této kartě napsat. Z pohledu nové generace jde opravdu o jednu z nejmizernějších nových generací od NVIDIA v její historii. Posun výkonu vůči předchozí generaci NV karet nestojí ani za řeč. Problém je ta cena. Kdy reálně dnes stojí kolem 9 – 10 tisíc, což je hezké proti stavu věcí v roce 2021, ale za stejnou nebo nižší cenu se dnes stále prodává výrazně starší RTX 2060 6GB, která je výkonnější kartou! Takže NVIDIA nedokázala nabídnou na trh prostě lepší produkt, než je její starší ale stále stejně technicky aktuální a výkonnější model minulé generace za podobnou (reálnou) cenu!

Samozřejmě je vše pro 3050 ještě horší s ohledem na nabídku konkurenční společnosti AMD. Za prakticky stejnou cenu jako stojí RTX 3050 totiž normálně koupíte Radeon RX 6600 (bez XT). Jenže tahle AMD grafika není jen o trochu výkonnější, je o celou třídu výkonnější. Radeon RX 6600 má výkon jaký nabízí až NVIDIA RTX 3060, ale přitom stojí jako RTX 3050. A nejen že je AMD výkonnější a má všechny nejnovější technologie jako FSR či RT, je i úspornější. Není prostě nic, čím by NVIDIA a její RTX 3050 byla konkurenceschopná dnes …

 

Takže pro koho je? Pro ty, kteří se prostě neorientují, typická past na zákazníky. Pro ty, kteří nakráčí do obchodu a chtějí buď „NVIDIA nebo Geforce“. Výsledkem je, že odchází se zásadně horším produktem, o 30% slabší grafickou kartou, než by ve stejné generaci karet za stejné peníze mohli dnes mít. A tahle past díky marketingu a lhaní společnosti NVIDIA a mnoha „recenzentů a novinářů“, kteří jí v tom lhaní pomáhají, prostě funguje a poškozují tak přímo a jednoznačně uživatele. Takže je mezi námi spousta „obětí“ dalšího znásilnění a pošlapání objektivity. Samozřejmě koupit si RTX 3050 nedává absolutně žádný smysl dnes, je a dosud to byla velmi špatná koupě. Samozřejmě z velké části kvůli té ceně. Pokud by stála maximálně těch 7 tisíc (tedy 249 dolarů), pak ano, nebyl by to žádný superkauf, ale dávala by trochu smysl, i když z hlediska výkonu, efektivity atd. je prostě jednoznačně výrazně horší než AMD a jeho RX 6600 série. AMD má dnes jednoznačně mnohem lepší mainstreamové grafické karty, než jaké nabízí NVIDIA a je smutné, že podíl na trhu tomu neodpovídá a mnoho hráčů má horší karty, než by za své peníze v této generaci mohli a měli mít jen proto, že marketing a lhaní má dnes větší úspěch, než reálně lepší produkt.

  • ASUS a jeho ROG STRIX RTX 3050

Musím ale podotknout, že naše výše uvedené grafy „trochu“ nadržují NVIDIA, protože jsem tam uvedl ceny levnějších běžných RTX 3050, ale výkon naměřený s ASUS a jeho mohutnou OC ROG STRIX verzí. Zkrátka naše recenze ukazuje tuhle kartu s nejlepším možným výkonem za téměř nejnižší možnou cenu. Bohužel realita ASUS STRIX je taková, že je o 2 tisíce korun dražší, než základní verze DUAL. Bavíme se o tom, že RTX 3050 ve verzi STRIX stojí 12 tisíc korun, což je dnes vyšší cena, než stojí některé levnější RTX 3060 a hlavně ještě výkonnější Radeon RX 6600XT/6050 XT), které jsou ovšem běžně o 45 až 50% výkonnější!

Takže ano, ASUS a jeho ROG STRIX je skvělá RTX 3050 s nejlepším možným chlazením i výkonem, karta je prakticky bezhlučná, ale po stránce výkonu a ceny za to nedává tahle edice prostě smysl. ASUS má na trhu ale právě proto RTX 3050 ve verzi DUAL za cca 9400 korun, která je sice o trochu slabší, o něco hlučnější (ne o moc), ale prostě levnější. Pořád ale za 9500 korun. Karta jako taková je fajn, funguje, ovšem vzhledem k tomu, že ASUS ve stejném provedení nabízí i výkonnější RTX 2060 6GB za stejnou cenu, nebo jen o trochu dražší mnohem výkonnější Radeon RX 6600 verzi, není o čem se bavit. ASUS sice udělal hodně práce, RTX 3050 STRIX verzi vymazlil a vyšperkoval jak to jen šlo, ale z toho nepříliš přesvědčivého NVIDIA základu nějak znatelně lepší produkt prostě nevykouzlí. Takže na naše hlavní GARBAGE ocenění to rozhodně není, ale na nějaké doporučení to také není, protože prostě za ty peníze jsou znatelně lepší karty …

Za výbavu pro testování děkujeme našim partnerům

AUTOR: Jan "DD" Stach
Radši dělám věci pomaleji a pořádně, než rychle a špatně.

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
blackgray [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2022-05-31 16:25:58
avatar
Sama nVidia uvedla RTX 3050 na chvostu svého žebříčku a přiznala, že je horší, než RTX 2060. Což je smutné uvážíme-li, že by snad stále mohlo platit nepsané pravidlo, že mainstream nové generace by měl mít výkon jako performance+ předchozí generace. Tady by se nabízelo, že by RTX 3050 měla výkon jako RTX 2060 SUPER. Ale nemá ani nonS verze. Zato stojí hodně $.
Ale vyzdvihovat kdovíjak RX 6500XT a tvrdit, že si ty hejty nezaslouží, to je docela síla. Tahle karta v té konfiguraci vůbec neměla do desktopu jít. Zvlášť když bych stavěl budget sestavu a pořídil max B450 desku s PCI-E 3.0, tak bych se za ty peníze pěkně seknul. Radši bych sháněl starší GTX 1650 SUPER za menší peníze, než RX 6500XT. Naopak to schytala velmi správně.
Davamir [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2022-06-01 19:59:08

Přesně tak ke komentáři o 6500xt.

Jakmile by se na to nenadavalo nebo třeba ještě pochválilo tak příští generaci bude takových podobných karet víc, protože je to samozřejmě lukrativní pro výrobce.
nobloch [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2022-05-31 17:23:27
avatar
Ale pravděpodobně jen díky tomu hejtu na 6500XT se dá koupit i 19% pod MRSP (dle 3dcenter).
Nakadah [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2022-05-31 21:34:07
avatar
Základní Asus Dual RTX3050 OC mám skoro půl roku a v podstatě mi to stačí. Na to moje hraní na 60FPS monitoru s přehledem. Moc to nežere, moc to netopí. No a strkat na tuhle grafiku ten velký tří-větrákový chladič, je naprosté mrhání a zbytečnost. Nevím jestli jsem to v textu přehlídnul nebo ne, ale nenašel sem že ta karta je PCI-E 4.0 s jenom 8x linkami. Takže v PCI-E 3.0 na starší desce, nebude ten výkon naplno.
Stasek1 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] - Souhlas 2022-06-01 01:13:22
avatar
Dobrý večer ve spoleh,naprosto souhlasím s recenzí.Nvidia těží z minulosti, nezájmu lidi o to co vlastně kupují a z marketingu . Neustále na mne skáčou různé sestavy na internetu kde proste musí být v herním PC Nvidia, jinak proste nejsi gamer. Různé grafy, technologické videa a Spousta reklam z esportu kde jsou znaky nvidia ,která spolupracuje s různými společnostmi v tomhle odvětví.Výsledek je že všude vidíš nvidia znak a každý mladší kluk který staví PC prostě chce jejich produkty. Sám sestavují PC pro spoustu zákazníků a vidím to dnes a denně . Každý chce nvidia ani neví proč, žádný pádný argument . Zrovna teď jeden zákazník chce tuhle kartu do PC,,herního”. Zvlášť smysl nedávaj tyhle drahé edice navíc v tomhle segmentu karet kde je každá koruna dobrá ,kdy si příplatim 2-3 tisíce za nic vlastně ,jen za vzhled a přitom za ty samé prachy můžeš mít o třídu výkonnější karty. Ale zákazník na to odpoví ale mě se líbí
FerrariF50 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2022-06-01 16:43:15
avatar
Lidi jsou pitomí a bude hůř, lidstvo strašně degeneruje. Samozřejmě je nás nejvíc co kdy bylo, takže extrémně chytří lidé co nás někam posouvají vždy budou, ale ten poměr že na každého chytrého je XX blbců a na každého hodně chytrého ještě víc je podle mě brutální a bude se jen zvětšovat a dopadne to hodně zle.
Stasek1 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] - 2dil 2022-06-01 02:04:18
avatar
Abych dokončil myšlenku která se nevešla.setkávám se s lidmi kteří chtějí PC ale první věc co mi řeknou je že chtějí nvidia kartu nic jiného je nezajímá pořádně .Nvidia nejvíc těží z nevědomosti a nezájmu lidi o kupovaný produkt to je první skupinka lidi . Druhá skupinka jsou lidi kteří se vyznají ale je jim jedno ze karta má horší poměr cena výkon nebo že za ty samé peníze můžou mít výkonnější kartu ale proste chcou jen nvidia kartu a je to v pořádku když jsou seznámeni se všemi aspekty produktu . Pak je treti skupinka a ta přemýšlí jak postavit co nejvýkonnější PC za co nejlepší cenu a tii si koupí AMD kartu.přesně to odpovídá poměru prodeje karet v mých PC 2/3 nvidia , 1/3 AMD. Omlouvám se za slohovku
FerrariF50 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2022-06-01 02:40:35
avatar
33% AMD to je ještě výhra, ... celosvětově to je myslím furt 20%.
Alienware [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2022-06-01 11:07:44

Ono se není taky co divit. Co mám v okolí lidi s klasickými PC, tak na nVidia karty jsem snad nikdy neslyšel žádný problém, za to u AMD karet ano, hlavně problémy s ovladači...kdybych si skládal PC, hodně bych zvažoval, jestli zvolit AMD GPU.

A to vím, že nabízí nejlepší poměr cena/výkon
aDDmin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2022-06-01 11:22:21
avatar
jako člověk co funguje a používá všechny karty obou firem co vyjdou už řadu let, říkám že tohle jsou lži ...

problémy s AMD kartami a jejich ovladači nejsou rozhodně horší než problémy s NV a jejich ovladači .... a každý kdo říká něco jiného je lhář a lže buď záměrně nebo z neznalosti ...
Stasek1 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2022-06-01 19:01:22
avatar
Žádný problém s amd ovladači jsem nikdy neměl ale slýchávám takové příběhy alias jedna baba povídala, ale vždycky to byl kamarád kamaráda dalšího kamaráda
Davamir [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2022-06-01 19:54:33

Takže potíže s ovladači rDNA1 na které si první rok stěžovalo spousty lidí jak v recenzích tak na sociálních sítích byly jen samé lži a reálně žádný problém nebyl?
aDDmin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2022-06-01 23:03:21
avatar
nebyly větší ani rozšířenější než jiné problémy s NVIDIA kartami

samozřejmě nejvíce o těch "problémech RDNA 1" diskutovali a stěžovali si na ně majitelé NVIDIA karet ... to je také známý fakt
Davamir [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2022-06-02 08:33:07

Aha.. a proto těch stížností byl plný např AMD reddit, přesně tak totiž jsou samí zfanatizovaní majitelé nVidia kteří mají potřebu diskreditovat AMD ať to stojí co to stojí.

Ten problém první rok prostě byl a byl to velký problém, nVidia takový problém neměla protože kdyby na tom obě strany byly nastejno nikdo by si nestěžoval protože by se to bralo jako standard.
Varin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2022-06-02 09:37:13

Snad nebudeme vytahovat problémy NV ovladačů
Ohledně té RDNA 1, tam šlo o aktualizace Windows. Řešilo se to všude pořád dokola. OK byla to chyba AMD, tam se to projevilo, ale kde to začalo byly aktualizace W10. JJ nová generace od které se AMD odpíchlo a mělo to potíže, ale né jen vlastní vinou.
Davamir [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2022-06-02 10:15:05

Je to jejich vina, oni ví že se ty karty budou používat pod Windows a tak musí sami zaručit že to bude dobře fungovat.

Přece nečekáš že by za někoho Microsoft dělal práci zdarma ne?
Stasek1 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2022-06-01 21:21:10
avatar
samozřejmě netvrdím že si to lidé vymýšleli , taky sem četl o problémech s RDNA1 ovladači ale nikdy nezažil žadný problém. Ale vím že problém byl vyřešen další aktualizací takže žádná katastrofa se asi neděla
hor410 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2022-06-01 14:25:30

Lidi lžou. 10 kamarádů/známých je zkritizuje že si nekoupili nV a oni si pak vymyslí "argument". Podle mých zkušeností je naopak víc problémů s ovladači nV. Ale nechci to hodnotit podle sebe, takže bych to shrnul tak, že oba (AMD i nV) mají někdy nějaké problémy s ovladači. Tečka.
Alienware [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2022-06-01 15:12:09

Pánové, divím se, že s vašimi věštícími koulemi nejste už značně za vodou. Jen jsem napsal "svou" zkušenost, nic nepaušalizuji.

Mě osobně je to úplně jedno, PC nepoužívám 20 let a jedu jen notebooky a tam je to jedno, protože AMD nic v high-endu nemá řadu let.

Byl bych jen rád, když se situace změní a ceny pujdou dolu, pokud to bude tak výhodné jako u PC verzí.

První vlaštovkou byl Alienware s AMD 5700XT, ale tu verzi si snad nikdo nekoupil a pak Asus s 6800M, ale ta byla nějaká podtaktovaná a ve finále dost pod RTX3070.
Varin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2022-06-02 09:30:24

Přesně, ovladače jsou takový ten nejsnáze používaný argument pro fanboye, který nejde ověřit a přitom poškozuje produkty nejvíce. Je to klasická podpásová hříčka.
armagedontek [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2022-06-01 17:43:06
avatar
Ano mas pravdu v tom co pises, na druhou stranu za sebe muzu rict, ze mi to tak vlastne i vyhovuje Kdo si chce priplatit za nvidii, dobre mu tak a at si tedy priplati. Ja sestavy dlouhodobe stavim spise jen jako bokovku, ale kdyz u navrhu reknu, ze kdyz si vezmes ten a ten komponent, tak budes mit srovnatelny vykon v tom co s tim chces delat a usetris tolik a tolik...tak zpravidla daji na muj nazor. Velka vetsina zajemcu o novou sestavu mermomoci skudli kazdou korunu.. Tak jak to popisujes, tak to plati spise v klasickych obchodech - no a tam jde v prve rade o byznys a v CZ obzvlaste v tech nejvetsich obchodech - na dobro zakaznika se tady moc nehledi
Stasek1 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2022-06-02 06:42:33
avatar
Jasný samozřejmě taky poradím klientům taky pro to tuhle praci dělám,dát jim za jejich peníze co nejlepší produkt a poradit jak nejlépe utratit své prachy pak mě práce naplňuje a mám z ni radost Někteří si nechají poradit komplet sestavu nekteri chcou přímo produkt který mají vyhlidnutý, já jim řeknu názor a vždycky to dáme dokupy. Klient má místo rtx3050 nakonec rtx 2060 12gb když tak strašně chtěl nvidii do 10 tisíc , myslím ze dobre řešení za ty prachy za 3060 uz nechtěl to něco málo připlatit
FerrariF50 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2022-06-03 04:18:08
avatar
Je taky dosti zarážející, že spousty těch co jedině Nvidia pak kolikrát přejdou na konzole a nebo konzoli dokonce mají a nemůžou si grafiku vynachválit a budou se i hádat do krve, že na PC lepší není a nebo dokonce, že je na konzoli ještě lepší grafika než na PC a vůbec si neuvědomují, že je tam ale grafika AMD :-D Samozřejmě když se na to upozorní, tak další blbý kecy, že ale v PC je to něco jinýho a bla bla bla
Stasek1 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2022-06-09 07:58:13
avatar
To se nesmíš divit ale že při těch cenách grafických karet si lidi koupi radši konzoli.Ted to trochu šlo dolu a možná jeste pujde než vyprazdni sklady starych rtx 3000 ale všechno zdražuje nová generace zase bude o něco dražší a sem zvědavej jak se Nvidia popasuje s tou spotřebou
kidd.hombre [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2022-06-01 18:13:58

skoda, ze neni zmerene to DLSS
snajprik [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2022-06-03 07:38:02

myslíš to DLSS čo ti so 100FPS urobí 50FPS?, tak to si proste vydeľ FPS dvomi a máš to
Super vecička ktorá ti s RTX3090 urobí 3050, no nezapni to
FerrariF50 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2022-06-03 07:43:48
avatar
trošku mimo ne po ránu ? ... Máš na mysli RT nejspíš
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!


 

Najdete nás na Facebooku

.... a také na Twitteru

RSS

DDWorld.cz

DDWorld - Blogy a videa

DDWorld - Magazín

Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
Indiana Jones and the Dial of Destiny – pátý a poslední?
Indiana Jones and the Dial of Destiny – pátý a poslední?Čtvrtek, 01 prosinec 2022
Vložil: aDDmin
Kategorie: Film
Spuštěno: 479x
Komentářů: 0
Vyšlo Marvel’s Midnight Suns – zajímavá tahová strategie
Vyšlo Marvel’s Midnight Suns – zajímavá tahová strategieStředa, 30 listopad 2022
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 393x
Komentářů: 0
Remake prvního dílu Zaklínače bude hodně jiný! Kdy?
Remake prvního dílu Zaklínače bude hodně jiný! Kdy?Úterý, 29 listopad 2022
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1333x
Komentářů: 5
STAR WARS: Squadrons – skvělá hra nyní zdarma!
STAR WARS: Squadrons – skvělá hra nyní zdarma!Čtvrtek, 24 listopad 2022
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1269x
Komentářů: 1
The Witcher 3 s lepší grafikou i FSR 2 již brzy!
The Witcher 3 s lepší grafikou i FSR 2 již brzy!Středa, 23 listopad 2022
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1631x
Komentářů: 5
Praga Bohema nové superauto z ČR stojí 32 milionů!
Praga Bohema nové superauto z ČR stojí 32 milionů!Úterý, 22 listopad 2022
Vložil: aDDmin
Kategorie: Auto-moto
Spuštěno: 1448x
Komentářů: 5