Recenze: ASUS GTX 460 TOP 768MB Tisk E-mail
Napsal Jan "DD" Stach   
Pondělí, 19 červenec 2010
Trochu "ujetá" recenze GTX 460, ale zajímavá. V testu je TOP edice GTX 460 od ASUSu s jeho nereferečním chlazením DirectCU a OC na 700MHz. Samozřejmě HD 5850 zůstává v tomto případě nedotčeno, ale HD 5850 pořídíte za 6800,- a tuhle za nějakých 5500,- ...
AUTOR: Jan "DD" Stach
Radši dělám věci pomaleji a pořádně, než rychle a špatně.

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
MIKRON [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-07-19 11:31:09
avatar
Ano takhle karta jako jedna z mála ohledně cena výkon se NV vcelku zdařila takže i z druhé stáje mohou být spokojeni.Ale malinko ujeté to je no někomu stačí málo.
Xaphan69 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-07-20 12:53:21

Já řadě Asus Top nevěřím, kdysi 2,5 roku zpet jsem od nich kupoval skoro za 5.5 Ati 4850 a ten chladic byl hruza, padalo to(zjistil jsem to v Race Driver: Grid), kdy se proste vypla karta a nazdar. Hodil jsem na to Accelero Twin Turbo plus pasivky dokoupil a je to jina karta, lae vyslo me to celkem na skoro 7 a za tu cenu jsem mohl mit 4870 od Toxicu
Kevin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-07-19 13:11:11
avatar
Sice vydarila, ale stejne bych do ni nesel. Ta ujeta recenze s tim nema nic spolecneho
Rageweawer [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-07-19 15:04:04
avatar
Kolikrat jsi za posledni 2 tydny napsal ze by jsi do toho nesel?
Kevin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-07-19 22:29:28
avatar
Vzpominam, ze sem to napsal k GTX480. Dál má pamět nesahá
Borgi* [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-07-19 13:14:01
avatar
700Mhz woooow z toho si sednu na prdel, když ATI má 1000Mhz bez problémů
GOS007 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-07-19 15:41:57
avatar
Ještě že dodal, že to co předvedl na začátku byl jenom vtip.
lukino021 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-07-19 15:39:01

jj je to fakt curak
mareknr [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-07-20 13:57:50

Tu je rozsiahlejsi test 1GB verzie: Odkaz
physx [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-07-21 09:39:15
avatar
Dokonalý Horst Fuchs. NV 480 bych zařadil do TV shoppingu, pod názvem VAC KinG! 460 je jediná rozumná koupě NV a zaslepila hloupou díru , kterou je 5830.
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 
Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?Středa, 24 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 55x
Komentářů: 0
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027Úterý, 23 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 52x
Komentářů: 0
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní město
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní městoPondělí, 22 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 762x
Komentářů: 4
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!Pátek, 19 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 570x
Komentářů: 0
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!Čtvrtek, 18 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 521x
Komentářů: 0
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdce
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdceStředa, 17 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1152x
Komentářů: 3