Assassin’s Creed 3 v prvním videu – vydáme se do Americké války za nezávislost! Tisk E-mail
Napsal Jan "DD" Stach   
Úterý, 06 březen 2012
AC3 byl oficiálně oznámen a tentokrát se podíváme do herně hodně opomíjené doby Války za nezávislost. Podíváme se do úplně jiných měst než v předchozích dílech a také navštívíme rozlehlé přírodní oblasti. Prostě vypadá to hodně zajímavě! Hra by měla na PC dorazit 31.10.2012!
AUTOR: Jan "DD" Stach
Radši dělám věci pomaleji a pořádně, než rychle a špatně.

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
snakehead28 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-03-06 21:22:07

No nevyzerá to zle, len som zvedavy či to nepokazia tým, že to bude v novom prostredí..Všetky assassin hry sa mi lúbili také aké boli.

Ale verím, že to bude dobre.
Teším sa
Kevin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-03-06 22:29:20
avatar
Pro dobrodružné povahy ....
Trace4x10 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-03-07 00:01:10
avatar
Práva na sérii prý kupuje EA a u nás bude AC nadále vycházet s českým dabingem

Já jenom že sem si vzpoměl na AC1, kde byl český dabing vynikající, aspoň podle mě.
Cechys [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-03-07 06:40:01
avatar
To je vtip? Budu skákat po stromech?
LadislavM [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-03-07 12:54:15

Prostředí se mi moc líbí, ale ne pro AC. Prostě to mi tam vůbec nesedne a vrámci celé serie to vypadá dost divně.
A.J [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-03-07 15:58:47
avatar
Robin Hood v novem kabate
fero [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-03-07 20:50:26

tohle se mi do seria ac nehodí, já chci vylejzat na pamětihodnosti v Evropě
rigix [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-03-08 17:37:02

Proč jenom v evropě ? věřim tomu že v čině a japoncku by taky bylo mnoho měst z té doby, po kterých by se dalo lézt. Ale souhlasim s vámí že les a nezastavěná amerika nebude asi to pravé, ale nechme se překvapit.
shasler [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] - AC jako dělaný pro Japonsko 2012-03-09 15:21:26
avatar
AC je postavou i dějově přímo stvořený pro Japonsko. Běhání po střechách, tiché zabíjení chladnými zbraněmi,... prostě Ninja.
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 
Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
FSR 4.1 pro AMD RDNA 3 Radeon RX 7000 je tu!
FSR 4.1 pro AMD RDNA 3 Radeon RX 7000 je tu!Středa, 24 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 379x
Komentářů: 4
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?Středa, 24 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 876x
Komentářů: 0
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027Úterý, 23 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 671x
Komentářů: 0
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní město
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní městoPondělí, 22 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1271x
Komentářů: 4
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!Pátek, 19 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 658x
Komentářů: 0
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!Čtvrtek, 18 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 596x
Komentářů: 0