Call of Duty WWII vychází! Návrat krále FPS? Tisk E-mail
Napsal Jan "DD" Stach   
Thursday, 02 November 2017
Kdysi dávno, když ještě Call of Duty nebylo okoukanou mrtvolou, vytahovanou každý rok na obdiv, a bylo orientováno jako atmosférická příběhová střílečka z druhé světové války, byl to pojem. Nyní se autoři zkouší ke kořenů vrátit a Call of Duty se v letošním díle vrací do druhé světové války. Hra vychází právě nyní 3.11.2017! A tady je prvních 15 minut hraní:
AUTOR: Jan "DD" Stach
Radši dělám věci pomaleji a pořádně, než rychle a špatně.

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
IAczech [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2017-11-02 22:11:53
avatar
Je to strašně rychlé... a teda nic moc .
BMT20 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2017-11-03 00:17:59

Ono by této serii a hře opravdu pomohlo zpomalení hry. Těžkopádný běh s nepřesnou střelbou a krytím, by udělalo víc parády, než to co předvádějí v téhle story
Vesy [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2017-11-03 15:54:25
avatar
Délka příběhu na normální obtížnost 4-4,5 hodin, na to, že to má skoro 90Gb, je to ubohost. Zbytek je +- dobrý, dokonce i optimalizace je povedená, jinak příběh je fajn, jen je moc krátký...
shadowmage [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2017-11-04 21:42:43
avatar
6 hodin kampaň za 15 stovek... Od téhle firmy těžko čekat 60 hodin kampaň jako u Stalkera, ale stejně mi přijde, že si začínají ty firmy dělat ze zákazníků srandu. Napřed Battlefield 1 se svou kampaní na pár hodin a teď tohle
Araya [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2017-11-10 08:38:22
avatar
Přesně za 5 hodin nebylo co dělat, tak jsem se vrátil k BF1 páč COD PvP se mi moc nelíbí.
Jerrow [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2017-11-04 00:12:51
avatar
Tak ono CoD pořád nemá přemožitele, lepší fps prostě není a letos se jim ten díl fakt podařil...
EuGenio [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2017-11-07 07:10:19

No, mám po nějaké té hodině singlu a že bych z toho byl nějak zvlášť odvařený, to se říct nedá
gepir [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] - hm 2017-11-08 09:58:20

Me to nedalo, tak jsem si to koupil a po necele hodine hrani jsem to odinstaloval a na steamu vratil. Wolf2 je lepsi. MP jsem zkousel taky a vubec me to nejak nebralo. A mohli by zapracovat na lepsim engine nez co pouzivaji.
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 
Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
Star Wars: Galactic Racer vypadají překvapivě dobře
Star Wars: Galactic Racer vypadají překvapivě dobřePátek, 26 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 289x
Komentářů: 0
DayZ 2 od Bohemia Interactive oznámeno!
DayZ 2 od Bohemia Interactive oznámeno!Čtvrtek, 25 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 272x
Komentářů: 0
FSR 4.1 pro AMD RDNA 3 Radeon RX 7000 je tu!
FSR 4.1 pro AMD RDNA 3 Radeon RX 7000 je tu!Středa, 24 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 523x
Komentářů: 6
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?Středa, 24 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 1097x
Komentářů: 1
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027Úterý, 23 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 716x
Komentářů: 0
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní město
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní městoPondělí, 22 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1304x
Komentářů: 4