FALLOUT 76 – nový Fallout bude online RPG se singlplayerem? Tisk E-mail
Napsal Jan "DD" Stach   
Čtvrtek, 28 červen 2018
Společnost Bethesda nedávno odhalila nový Fallout. Nicméně nejsme příliš chytří, o co vlastně přesně půjde. Jasné je, že bude jiný, než Fallout 4. Půjde totiž o online hru. Bethesda nicméně zmiňuje i velký důraz na příběhovou kampaň. Svět však bude online, s možností budování základen, ale i útočení na jiné. Časově bude zařazena před všechny současné Bethesda Fallout hry, díky online režimu budou některé herní prvky (jako VATS) silně upraveny, nicméně Bethesda tvrdí, že hra po vydání bude podporovat oblíbené nezávislé módy. Hra vyjde už letos v listopadu, před vydáním se ale dočkáme ještě beta verze. Asi nejsem sám, kdo stále tápe, co si vlastně o novém FALLOUT 76 myslet, protože RPG hry od Bethesda jsou po vydání v podstatě nehratelné, až po opravách a mnoha modifikacích, které je výrazně zlepší, se dají hrát. Takže se „online“ pojetí docela obávám. Jen aby to nedopadlo jako TES Online :(.






AUTOR: Jan "DD" Stach
Radši dělám věci pomaleji a pořádně, než rychle a špatně.

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
Richelieu [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] - online? 2018-06-28 19:27:42
avatar
No mě to zatím připadá spíš na cooperativní singleplayer, což by mohlo být zajímavé, ale asi bych si neužil tu atmosféru nabušeného alfasamce a spasitele světa. Dnes se to hraje moc hekticky stylem hrrrr na ně a hned další misi a šup šup, honem honem honem. Viděl bych to na další omezení rozhovorů a příprava na mmorpg falouta.
aDDmin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2018-06-28 20:24:34
avatar
také doufám, že je to spíše kooperativní singplayer, ale poběží to přes servery. Tak nevím no .... já to každopádně chci hrát jako singl a s módy Dohrál jsem tak později celého Fallout 4 a teprva pak to byla zábava. V základu to moc dobrá hra nebyla ...
madPav3L [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2018-06-28 20:59:26
avatar
Já jsem také Fallout 4 dohrál až s mody a všemožnými vylepšeními, ale toto už jim sponzorovat nebudu.

Znovu ten zastaralý engine, který už vypadá otřesně, navíc než to bude hratelné, čti opravené od komunity, to si ani nedovedu představit...
Ještě je otázka jak moc to bude singleplayer a v tomto ohledu tomu vůbec nevěřím.
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 
Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
Star Wars: Galactic Racer vypadají překvapivě dobře
Star Wars: Galactic Racer vypadají překvapivě dobřePátek, 26 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 158x
Komentářů: 0
DayZ 2 od Bohemia Interactive oznámeno!
DayZ 2 od Bohemia Interactive oznámeno!Čtvrtek, 25 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 156x
Komentářů: 0
FSR 4.1 pro AMD RDNA 3 Radeon RX 7000 je tu!
FSR 4.1 pro AMD RDNA 3 Radeon RX 7000 je tu!Středa, 24 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 444x
Komentářů: 4
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?Středa, 24 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 962x
Komentářů: 0
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027Úterý, 23 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 701x
Komentářů: 0
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní město
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní městoPondělí, 22 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1287x
Komentářů: 4