H1Z1 akce je zadarmo - přechází na F2P model Tisk E-mail
Napsal Jan "DD" Stach   
Čtvrtek, 08 březen 2018
Přežívací akční hry mají dnes krušné časy. Starší a kdysi populární akce H1Z1 byla v předběžném přístupu na STEAM celé 3 roky. Teprve nedávno hra vyšla jako hotová, nicméně popularita a hráči už jsou jinde. Tvůrci tak rychle zjistili, že nemají šanci tuhle hru dále prodávat. Po týdnu od vydání se tak rozhodli, že hra bude zadarmo a přejde tedy na populární free-to-play model, kdy tedy placené budou různé bonusy a především kosmetické prvky. Je otázkou, zda to bude stačit na přilákání hráčů, kdy většina dnes hraje PUBG či Fortnite.
AUTOR: Jan "DD" Stach
Radši dělám věci pomaleji a pořádně, než rychle a špatně.

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
shadowmage [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2018-03-10 21:44:44
avatar
No u mě to stačilo, abych tomu dal šanci, už to stahuju
BMT20 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2018-03-11 13:09:13

Mi to připomíná GTA:SA MP s propracovanějším obsahem. Žádný zázrak
harrym [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2018-03-11 19:26:00

Jsem se díval na pár replayů a fakt jako ne. Nechat se hned na začátku vysmahnout nějakejma buznama, co to hrajou ve 2-3 lidech, se skillem jako prase, to ne. Takoví, ať si tam onanujou sami.
Epyc [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2018-03-11 22:49:35

Ojojojoj mamííí oni mi berou moje hračkyýýý!!!

Takový hry se dělaly před XX rokama bežně ještě než přišel Wow bylo v MMORPG hře normální, že když někdo někoho kuchnul tak jej obral úplně o všechno a byly to nejlepší časy online her. to co se děje dnes, je hraní si pro děti. Ale jak to vypadá, časy se pomalu navracejí, nejprve systém Battle royalle a teď Escape from Tarkov a myslím, že brzy budou další následovat. Jednoduše už nic pro uplakánky.

Ono totiž i vývojáři zjistili, že jakmile nemá hráč co ztratit, tak jej po dokončení hry nežene nic kupředu, ale pokud vás zabije a okrade o vaši nejlepší výbavu člen konkurenčního klanu... Pro sračky je to důvod ke smazání hry, ale většinu to přinutí k tomu hrát dál a pomstít se. Proto hry jako division, Destiny a podobně nemají šansi uspět déle jak pár let, protože je to jen nastavovaná kaše a bez toho "okrádacího" elementu se koloběh věcí nikdy neuzavře. V každe hře je potřeba toho "záporáka" proti kterému budou klaďasové bojovat a pokud je to živej hráč je to mnohem lepší.
libuse.oracova [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2018-03-12 18:37:27
avatar
Nevíte někdo co s tím.Dělá to jenom u H1Z1. Google moc nepomohl - Failed to initialize BattlEye Service: Windows Test-Signing Mode not supported.
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 
Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
Star Wars: Galactic Racer vypadají překvapivě dobře
Star Wars: Galactic Racer vypadají překvapivě dobřePátek, 26 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 185x
Komentářů: 0
DayZ 2 od Bohemia Interactive oznámeno!
DayZ 2 od Bohemia Interactive oznámeno!Čtvrtek, 25 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 193x
Komentářů: 0
FSR 4.1 pro AMD RDNA 3 Radeon RX 7000 je tu!
FSR 4.1 pro AMD RDNA 3 Radeon RX 7000 je tu!Středa, 24 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 460x
Komentářů: 4
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?Středa, 24 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 998x
Komentářů: 0
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027Úterý, 23 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 706x
Komentářů: 0
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní město
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní městoPondělí, 22 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1291x
Komentářů: 4