Monster Hunter: World vychází na PC – unikátní konzolová hra míří na PC Tisk E-mail
Napsal Jan "DD" Stach   
Thursday, 12 July 2018
Japonské hry nejsou na západě zrovna populární, přeci jen často přihlouplý grafický a výtvarný styl i vystupování postav není zrovna zajímavé pro většinu západních hráčů. Monster Hunter: World má sice zřetelné japonské prvky herního stylu a vzhledu, ale není to ještě taková ulítlost. Výtvarný styl je zajímavý a pestrý, graficky a technologicky sice hra není moc působivá, ale pokud máte rádi zajímavé rubačky a nekonečný grind, tak dost zabaví. Navíc v současné herní produkci patří mezi to nejoriginálnější, takže i za to má kladné body. Hra navíc zamíří na PC a to už 9.8.2018. Graficky sice ani na PC ve 4K rozlišení neohromí, modely a textury jsou kvalitativně „trochu za opicemi“, ale zase to pojede skoro na všem. Hra poběží na 60FPS a v 1080p ve slušných detailech má na to stačit 4jádrový RYZEN 5 1500X nebo i7-3770K a grafika Radeon RX 580 či GTX 1070. Na nižší detaily si vystačíte s mnohem starším PC střepem. Takže pokud budete chtít v létě zkusit něco poměrně originálního, tak tohle vypadá zajímavě:
AUTOR: Jan "DD" Stach
Radši dělám věci pomaleji a pořádně, než rychle a špatně.

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
MartinCZ80 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2018-07-12 09:21:36
avatar
DD nebudeš testovat tu to hru?
aDDmin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2018-07-12 10:44:08
avatar
možná, ještě nevím
Kubajsz [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] - Grafika 2018-07-12 11:32:19

Prave ze ve vsech recenzich je grafika vyzdvihovana a na PC bude jeste lepsi.
aDDmin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2018-07-12 11:53:50
avatar
myslím že si pletete výtvarnou stránku s grafikou hry, výtvarně a grafickým designem je zajímavá, graficky z hledika detailnosti, technologií je zaostalá ...
Fox_25 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2018-07-13 03:29:19
avatar
K čemu ti budou 4K textury s perfektní tesalací a miliony polygonů na DX12 když bude grafika fádní, nudná a dejme tomu i nerealistická. Takový crysis s balíkem textur vypadá pořád velmi dobře a ani moderní hry by se za takový vizuál nemuseli stydět.
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 
Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
Star Wars: Galactic Racer vypadají překvapivě dobře
Star Wars: Galactic Racer vypadají překvapivě dobřeFriday, 26 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 139x
Komentářů: 0
DayZ 2 od Bohemia Interactive oznámeno!
DayZ 2 od Bohemia Interactive oznámeno!Thursday, 25 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 140x
Komentářů: 0
FSR 4.1 pro AMD RDNA 3 Radeon RX 7000 je tu!
FSR 4.1 pro AMD RDNA 3 Radeon RX 7000 je tu!Wednesday, 24 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 437x
Komentářů: 4
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?Wednesday, 24 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 942x
Komentářů: 0
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027Tuesday, 23 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 698x
Komentářů: 0
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní město
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní městoMonday, 22 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1282x
Komentářů: 4