Total War: Warhammer 2 vypadá skvěle! Nezklame? Tisk E-mail
Napsal Jan "DD" Stach   
Friday, 15 September 2017
Už na konci září se dočkáme pokračování nečekaně dobré hry. Total War: Warhammer 2 nás vezme do zcela nového světa s novými hratelnými rasami. A nový svět je opravdu hodně zajímavý, velmi různorodý a autoři se opravdu vyřádili. Jednou z nových frakcí budou elfové a vůbec rozdíly mezi rasami budou velké a hraní za každou tak jinak zajímavé. Rozhodně si tuhle hru nenecháme ujít.


AUTOR: Jan "DD" Stach
Radši dělám věci pomaleji a pořádně, než rychle a špatně.

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
Dusanko_sk [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2017-09-15 15:53:04

Vyzerá výborne, teším sa tak ako na jednotku, ALE.... už som Vám aj písal...kupujem PC a neviem aký CPU by mal na túto hru stačiť... ked robíte testy s Warhammerom tak používate vždy top CPU a menia sa len grafiky...na nete som našiel pár bechmarkov, ale tam to vyzerá tak, že AMD CPU sú úplne na prd, a jedine s I5 a i7 je možne si to zahrať na full. Vedeli by ste prosím spraviť testy vyslovene na CPU ale so strategiami ? lebo práve strategie kde je veľa jednotiek na ploche využívajú dosť CPU.... Dakujem
Uxmal [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2017-09-16 11:30:18
avatar
Veď počkaj na hru a na benchmarky.
Dusanko_sk [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2017-09-16 11:50:20

to nedokážem, ja si to chcem už v den vydania zahrať
aDDmin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2017-09-16 12:44:33
avatar
AMD RYZEN jsou stejně dobré jako Intel procesory, žádné velké rozdíly tam nejsou (Odkaz) a budete zcela v pohodě se 4jádrovým Intel Core i AMD RYZEN ....
Dusanko_sk [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2017-09-17 21:48:08

dakujem za info...zobral som si Ryzen 1600 tak hádam to bude OK
Ironfist [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2017-09-17 21:53:13

Mám, používám a dává si to s prstem v nose ani se moc nezapotí
Dubik [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2017-09-23 14:40:10
avatar
Jako uznávám warhammery jsou určitě skvělý hry.. Hraju totalwary už leta, ale vadí mě to fantasy.. Zkoušel sem jedničku asi 3hodiny a musel sem to pak vypnout , ted sem se vrátil ke starýmu rome II a pařim to i do 5ti do rána.. Snad udělají pokračování opět z historie..
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 
Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
Star Wars: Galactic Racer vypadají překvapivě dobře
Star Wars: Galactic Racer vypadají překvapivě dobřeFriday, 26 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 301x
Komentářů: 0
DayZ 2 od Bohemia Interactive oznámeno!
DayZ 2 od Bohemia Interactive oznámeno!Thursday, 25 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 291x
Komentářů: 0
FSR 4.1 pro AMD RDNA 3 Radeon RX 7000 je tu!
FSR 4.1 pro AMD RDNA 3 Radeon RX 7000 je tu!Wednesday, 24 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 532x
Komentářů: 6
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?Wednesday, 24 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 1118x
Komentářů: 1
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027Tuesday, 23 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 718x
Komentářů: 0
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní město
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní městoMonday, 22 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1308x
Komentářů: 4