Need for Speed se vrací. Tisk E-mail
Napsal Jan "DD" Stach   
Pondělí, 06 listopad 2017
Nejen že se chystá natáčení druhého filmového dílu, letos se ale vrací Need for Speed i v herní formě, po nucené přestávce. První dojmy jsou prý docela pozitivní a hra obsahuje hlavní ingredience NFS série a technologicky to není také taková katastrofa, jako několik minulých dílů, které sérii vyloženě pohřbily. Nyní je tedy zpět.


AUTOR: Jan "DD" Stach
Radši dělám věci pomaleji a pořádně, než rychle a špatně.

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
dawo [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2017-11-06 18:27:41
avatar
Panebože to bude hovadina
Jízdní model hrůza, policejní popelnice co doženou Regeru..
Kolik že je věk průměrného hráče?
Kevin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2017-11-06 21:27:25
avatar
Prý na věku nezáleží
Cemada [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2017-11-07 08:44:39
avatar
NFS si na jízdní model hrálo jen málo kdy. Jde převážně o arkádu, takže od jízního modelu nelze moc očekávat.

Tomu člověku, co to hraje v druhém video bych přepnul na manuál a pustil mu aspoň NFS: ProStreet. Mám takový pocit, že by si moc nezahrál
Nemluvě o simulátorech jako Richard Burns.
dido [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2017-11-07 12:12:24

IGN 5.9, GameSpot 5. No neviem ci to vazne bude taka pecka ...
Vesy [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2017-11-16 17:14:15
avatar
Známý, i přez mé varování neodolal a koupil to, lituje koupě a utracených peněz.
Ta hra má akorát pěknou grafiku a slušný zvuk aut, zybtek je slátanina - jízdní model je arkáda jak řemen, upgrady tipu náhodných balíčků s výběrem 3 možostí s ?, ve výsledku jen 1 volba metodou pokus - omyl, spousty mikrostransakcí, mizerný visuální tuning, drahý upgrade vozů, víc než si vyděláte za 2 závody, policejní cheat šunky vás předjedou i když jedete ve 280km/h, to samé i oponenti, když jste moc daleko tak je PC zrychlí, a naopak, když jste moc pozadu tak máte výhodu, že oponenti jsou spomalení. B-čkový příběh... sumasumárum je to vpodstatě předešlý NFS, akorát v jiné zemi a za jiného počasí, aspoň že ty mokré cesty zmizely. Pro mě průměrná hra, bohužel nevím s jakou podobnou hrou to srovnat, P Cars 2, nové NFS nešahají ani po kotníky. Starý dobrý NFS Underground 1 a 2, kdyby místo těchto Shitů, udělaili radši remaster do stejné grafiky, udělali by líp.
nekupujte to, jsou to vyhozené peníze.
BMT20 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2017-11-19 18:25:59

Závodní call of duty
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 
Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
Star Wars: Galactic Racer vypadají překvapivě dobře
Star Wars: Galactic Racer vypadají překvapivě dobřeFriday, 26 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 283x
Komentářů: 0
DayZ 2 od Bohemia Interactive oznámeno!
DayZ 2 od Bohemia Interactive oznámeno!Thursday, 25 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 266x
Komentářů: 0
FSR 4.1 pro AMD RDNA 3 Radeon RX 7000 je tu!
FSR 4.1 pro AMD RDNA 3 Radeon RX 7000 je tu!Wednesday, 24 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 517x
Komentářů: 6
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?Wednesday, 24 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 1087x
Komentářů: 1
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027Tuesday, 23 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 715x
Komentářů: 0
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní město
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní městoMonday, 22 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1303x
Komentářů: 4