Crysis 2 PC vs Crysis 3 (Xbox/PS3) Tisk E-mail
Napsal Jan "DD" Stach   
Thursday, 18 June 2009
Zajímavé technologické srovnání, CryEngine3 vypadá na konzolích spíše jako CryEngine2 na medium detaily na PC, je tedy otázkou zda není číselné označení engine trochu zavádějící ...
AUTOR: Jan "DD" Stach
Radši dělám věci pomaleji a pořádně, než rychle a špatně.

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
J.C.Denton [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2009-06-18 12:53:10
avatar
vsak cemu se divis DD? o tom se uz davno psalo ze cryengine3 je vlastne jen optimalizovana cryengine2 aby behala i na konzolich. na pc v nejvyssim nastaveni pak prinese mozna nakej svetelnej efekt aby se nereklo a bude obsahovat detailnejsi textury a navic by mel cryengine3 zvladat lepe interiery a mestska prostredi.
grovik [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2009-06-18 13:24:55

Jeste podotknu dulezitou vec.
Ve videu vypada grafika na konzolich o neco oskliveji, ale je treba si uvedomit ze konzole bezne pouzivaji TV pro zobrazeni vysledku a tam to nebude videt. Samozrejme na monitoru pocitace to muze vypadat hur, ale na TV to zmizi.
Stanislav007 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2009-06-18 13:57:03
avatar
a já ti můžu oponovat tim že počítač můžeš taky připojit k televizi, takže co vypadá líp?
Sina [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2009-06-19 18:18:39
avatar
proc by to mělo zmizet? Když je to vidět na youtube, tak na alespon HDready televizi to bude vidět taky a ještě více ;)
zeroground [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2009-06-21 20:09:43

Jde o to, ze konzoli mas v obyvaku a koukas na to z vetsi vzdalenosti. takze ty chyby nebijou tak do oci a vcelku to tolik nevadi. Kdyby jsi to mel ve stejne vzdalenosti jako monitor (metr), tak by ti to vadilo.
Sina [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2009-06-29 13:16:08
avatar
ale monitor zase má většina lidí menší, zatímco metrová úhlopříčka televize není výjimkou. Vezmi si ze youtube HD má rozlišení jen jako naše běžné SD digitální TV vysílání, možná ani to ne. Podle mě to že na TV se něco ztratí platilo za dob starých malých CRT PAL televizí. Jako majitel 82cm (jen HDready) TV vím o čem mluvím
Don_F3K3T3 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2009-06-18 14:01:14
avatar
alebo X-box na nejaký 26" LCD s HD rozlíšením

problémom CE3 bude opäť tá fatálne malá pamäť konzol (=špatné textúry )
snehy [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2009-06-21 16:45:52
avatar
no jo protože tyhle konzole tu s námy jsou už nějakej ten rok a upgradovat bohužel nejdou.
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 
Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!Pátek, 19 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 166x
Komentářů: 0
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!Čtvrtek, 18 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 151x
Komentářů: 0
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdce
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdceStředa, 17 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1006x
Komentářů: 3
S.T.A.L.K.E.R. 2: představuje příběhové DLC Cost of Hope
S.T.A.L.K.E.R. 2: představuje příběhové DLC Cost of HopeStředa, 17 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 499x
Komentářů: 0
Alien: Isolation 2 – nový díl je opět pořádně děsivý!
Alien: Isolation 2 – nový díl je opět pořádně děsivý!Úterý, 16 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1454x
Komentářů: 0
Halo: Campaign Evolved – remake prvního dílu se ukazuje
Halo: Campaign Evolved – remake prvního dílu se ukazujeSobota, 13 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 643x
Komentářů: 0