Dantes Inferno - proč proti ní věřící protestují? Tisk E-mail
Napsal Jan "DD" Stach   
Thursday, 18 June 2009
Nová hra, která si jako námět lehce bere známé knižšní dílo se prý stala terčem protestů některých věřících. Nějak nechápu proč. Trailer ukazuje nějaké ty inspirace Danteho dílem, nicméně to je snad dobře? Alespoň se ti, jejichž kulturní přehled se omezuje na aktuální program multikin a znalost nových her, lehce obohatí ...
AUTOR: Jan "DD" Stach
Radši dělám věci pomaleji a pořádně, než rychle a špatně.

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
Snowii [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2009-06-18 12:36:03

tady ty protesty vericich neberu vubec...

oni to prece hrat (ci dopln jakoukoliv jinou cinnost, ktera je s danym tematem protestu spojena) nebudou a to, ze ja si to zahraju, je moje vec a oni mi do toho nemaj vubec co mluvit a ani cenzurovat, co na trhu pro me k zahrani si bude a co ne...

tohle me akorat vzdycky pekne nastve
Ghilt [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] - Řízená reklama 2009-06-18 12:42:27

Podle serveru Techdirt si protesty zinscenovalo EA samo jako reklamní kampaň, alespoň na E3

http://techdirt.com/articles/20090612/0853575211.shtml
Kiw [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2009-06-19 18:48:27
avatar
Hehe, ten začátek je skvělý.

"A peklo jest kruhů sedm soustředných, na jehož samém spodu jsou nejhorší hříšníci s Luciferem" ... proto kde jinde než v nejvnitřnějším kruhu má (stopáž 0:17) logo EA

Mimochodem se to docela odklání od knižní předlohy, ne? V Božské komedii Dante "pouze putoval" po boku Vergilia.
Lukyn1811 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2009-06-19 19:46:17
avatar
Tak tahle hra vypadá pekelně dobře.
MobyDict [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2009-06-19 23:49:08
avatar
hele, ne ze bych byl nak na nekoho zasedlej nebo tak, ale proc jedna skupina lidi omezuje ty druhe? zakazuji potraty, nechte lidem prece volnost vyberu, zakazuji hry, komentar ten samej a k filmum ci knuham taky. kdo chce ten si je koupi prece a kdo ne tak si je nekopi. ale proc se snazi vsugerovat svuj nazor ostatnim? nechte nem lidi moznost vyberu. jak sem koukal, tu hru sem nak nepochopil, nevim co si o ni myslet, doufam ze to nebude jen naka tupa rezba jdi a jdi a jdia jsi rambo a sem tam a z chuk noris. snad to bude neco i z pribehem
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 
Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!Friday, 19 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 166x
Komentářů: 0
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!Thursday, 18 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 151x
Komentářů: 0
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdce
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdceWednesday, 17 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1008x
Komentářů: 3
S.T.A.L.K.E.R. 2: představuje příběhové DLC Cost of Hope
S.T.A.L.K.E.R. 2: představuje příběhové DLC Cost of HopeWednesday, 17 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 499x
Komentářů: 0
Alien: Isolation 2 – nový díl je opět pořádně děsivý!
Alien: Isolation 2 – nový díl je opět pořádně děsivý!Tuesday, 16 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1454x
Komentářů: 0
Halo: Campaign Evolved – remake prvního dílu se ukazuje
Halo: Campaign Evolved – remake prvního dílu se ukazujeSaturday, 13 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 643x
Komentářů: 0