World of Tanks v nové generaci grafiky Tisk E-mail
Napsal Jan "DD" Stach   
Sunday, 12 November 2017
Nový herní engine výrazně promění grafiku World of Tanks. Máme tady další ukázky. Myslím že se asi shodneme, že graficky hra vypadá naprosto famózně a možná vás překvapí, že v praxi s tímhle obrovským posunem proti stávající verzi klade na hardware stejné, či dokonce v případě nového aktuálního hardware hra běží i lépe (optimalizace a využití schopností nového HW). Bohužel co stále nevíme je, kdy se tahle „HD“ grafika ve WoT objeví. Nejspíše jde o to, že v této přepracované grafické verzi ještě nejsou úplně všechny mapy a pochopitelně by nebylo dobré to vydávat na etapy, protože rozdíl mezi současnou a touhle novou grafikou je příliš velký už z hlediska herního zážitku. Nicméně někteří optimisté tvrdí, že tahle grafika by do PC verze mohla přijít jako letošní Vánoční dárek WG, tedy někdy před Vánoci tento rok. Opatrně bych řekl, že je to reálné. Ale ruku do ohně za to nedám. Každopádně ať už si o WG a WoT myslíte cokoliv, nelze jim upřít, že i přes ty roky se na hře stále viditelně pracuje a srovnám-li to s některými jinými MMORPG hrami a to jak vypadají dnes, tak je to nebe a dudy.




AUTOR: Jan "DD" Stach
Radši dělám věci pomaleji a pořádně, než rychle a špatně.

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
Dan666 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2017-11-12 23:03:59
avatar
pred Vanoci tohle nebude,protoze je pred nami klanova kampan a ta bude koncit pred Vanoci(cca 21.12) a behem kampane si nemyslim ze vydaji patch9.21 ktery je v testovani a i kdyby 9.21 narvaly mezi pauzou v kampani,tak hned rychle bez odezvy na nove tanky v 9,21+ nejaky ten balanc tanku,rvat do hry neco dalsiho.....nooo podle me na 95% to bude az po novem roku.Tet ma WG velkej problem po "novem" petchi z chatem a seznamem pratel(stale i po 3-4 mikro patchcich neni stale problem vyresen)
Kevin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2017-11-13 16:23:00
avatar
Velmi správně, s "přáteli" je problém
Dan666 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2017-11-13 22:06:57
avatar
cca rok WG +- zlepsuje hru,ale zase ku... jine veci
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 
Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
Star Wars: Galactic Racer vypadají překvapivě dobře
Star Wars: Galactic Racer vypadají překvapivě dobřePátek, 26 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 283x
Komentářů: 0
DayZ 2 od Bohemia Interactive oznámeno!
DayZ 2 od Bohemia Interactive oznámeno!Čtvrtek, 25 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 266x
Komentářů: 0
FSR 4.1 pro AMD RDNA 3 Radeon RX 7000 je tu!
FSR 4.1 pro AMD RDNA 3 Radeon RX 7000 je tu!Středa, 24 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 517x
Komentářů: 6
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?Středa, 24 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 1086x
Komentářů: 1
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027Úterý, 23 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 715x
Komentářů: 0
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní město
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní městoPondělí, 22 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1303x
Komentářů: 4